UAB „Biofarmacija“

Medicinos atstovas (-ė) - vadybininkas (-ė)

1300-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Biofarmacija“

Darbo pobūdis

+ Aktyvus komunikavimas su vaistininkais, gydytojais Klaipėdos apskrityje.
+ Nustatytų planų, užsibrėžtų tikslų vykdymas.
+ BŪTINA patirtis aktyviuose pardavimuose (privalumas - medicinos sritis)
+ Dalyvavimas ir atstovavimas parodose, konferencijose, sporto renginiuose.
+ Naujų produktų įvedimas į rinką.
+ Aktyvus dalyvavimas įmonės projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

+ Analogiško darbo vadybinė patirtis (medicinos privalumas);
+ Komandiškumas ir aktyvumas;
+ Siekimas savo tikslų, įžvalgumas ir energingumas;
+ Mokėjimas dirbti su excel programomis;
+ Mokėjimas dirbti savarankiškai;
+ Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

+ Įdomų ir perspektyvų darbą augančioje tarptautinėje jaunatviškoje kompanijoje;
+ Visas darbui reikalingas priemones;
+ Konkurencingą darbo užmokestį ir papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1300-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas susidaro iš fiksuoto atlyginimo ir priedų, nuo pasiektų rezultato

UAB "Biofarmacija" - tarptautinė įmonė, rinkos lyderiai maisto papildų mineralų kategorijoje, kuri atstovauja Izraelio gamintoją, platindama maisto papildus miltelių pavidalu be jokių pridėtinių priedų!
informacija apie UAB „Biofarmacija“
1970 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.