Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Ortopedijos technika“

Medicinos atstovas/pardavimų vadybininkas

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „Ortopedijos technika“

Darbo pobūdis

  • Vykdyti komercinę veiklą savo regione, vadovaujantis prekybą reguliuojančių norminių dokumentų reikalavimais;
  • Bendradarbiauti su vaistinėmis, sveikatos priežiūros, slaugos ir globos įstaigomis; rengti šiose įstaigose ortopedinių gaminių pristatymus, supažindinti su gaminių taikymu, aprūpinti reklamine-informacine medžiaga, konsultuoti klientus;
  • Rinkti informaciją (atsiliepimus) apie gaminamus bei perparduodamus gaminius, teikti pasiūlymus dėl jų tinkamumo ir kokybės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas, iniciatyvumas ir paslaugumas;
  • Pareigingumas bei atsakomybė;
  • Medicininis išsilavinimas - būtų privalumas;
  • Puikios rusų kalbos žinios;
  • Vairavimo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybes tobulėti ir mokytis;
  • Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą ir motyvuojančius priedus.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų.

AB "Ortopedijos technika" viena iš ortopedijos technines priemones gaminančių įmonių. Didelę reikšmę užimamoms pozicijoms turi tai, kad įmonė turi gilias tradicijas bei šiuolaikines darbo sąlygas, taip pat išvystytą gamybinę bazę bei kompetentingų specialistų komandą. Įmonės patrauklumą lemia ir klientams siūlomas visas paslaugų kompleksas. Įmonės būstinė įsikūrusi Kaune, o filialai veikia ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje.
informacija apie AB „Ortopedijos technika“
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1030 €
25% uždirba 1030-1522 €
25% uždirba 1522-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €