Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Vilties Žiedas“
More about company »

Medicinos atstovas - vadybininkas

Vilnius - VšĮ „Vilties Žiedas“

Darbo pobūdis

Ortopedijos prekių parduotuvė ir ortopedijos specialistai VšĮ Vilties Žiedas ieško naujo komandos nario - vadybininko darbui su medicinos įstaigomis bei protezuojamais pacientais.

Reikalavimai

Mums svarbu, jog vadybininkas:

turėtų vairuotojo pažymėjimą;
nebijotų bendrauti;
norėtų dirbti ir svarbiausia - užsidirbti!

Jei turite medicinos srities išsilavinimą (kineziterapeuto/ -ės, ergoterapeuto/-ės, ar kitą) arba turite patirties darbe su medicinos įstaigomis/medicinos priemonėmis, tai būtų itin svarus privalumas.

VšĮ Vilties Žiedas yra lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, specializuojanti ortopedijos, protezų bei profesinės reabilitacijos srityse
Informacija apie VšĮ „Vilties Žiedas“
911 €
Vid. atlyginimas bruto
67
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 278 €
25% uždirba 278-602 €
25% uždirba 602-1140 €
25% uždirba nuo 1140 €
Vadovas: Lucija Jurgelaitienė