Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Innovative Pharma Baltics“
More about company »

Medicinos atstovė (-as) Klaipėdos regione

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Innovative Pharma Baltics“

Darbo pobūdis

  • Darbas su fitoterapiniais preparatis ir kitais maisto papildais, medicinos priemonėmis.
  • Aktyvus produktų pardavimas ir pristatymas vaistininkams bei gydytojams.
  • Vaistinių vizitavimas;
  • Lentynų priežiūra, užsakymų vykdymas;
  • Dalyvavimas konferencijose.

Reikalavimai

  • Darbo su pardavimais patirtis;
  • Orientacija į tikslo siekimą;
  • Savarankiškumas;
  • Geri derybiniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo su MS office (Excel, Word, Power Point) patirtis.

Mes jums siūlome

  • Kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Dirbti įdomų ir dinamišką darbą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes įgyvendinti savo idėjas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

„Innovative Pharma Baltcs“ (IPB) fitoterapinių produktų gamintoja, kurianti novatoriškus preparatus klientų sveikatai.
informacija apie UAB „Innovative Pharma Baltics“
1641 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 879 €
25% uždirba 879-1207 €
25% uždirba 1207-1921 €
25% uždirba nuo 1921 €