Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VS FITNESS“

Medicinos centro vadovas

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „VS FITNESS“

Darbo pobūdis

  • Biudžeto planavimas ir vykdymas;
  • Darbuotojų darbo organizavimas ir ugdymas;
  • Pardavimų analizė, finansinių ataskaitų ir kitų dokumentų ruošimas;
  • Centro iškeltų tikslų įgyvendinimas;
  • Centro vidaus medicinos audito veiklos užtikrinimas;
  • Veiklos strategijos projektų rengimas;
  • Pardavimų generavimas: konsultavimas, informacijos teikimas ir bendrovių paslaugų vertės pardavimas verslo klientams, išoriniams gydytojams bei partneriams;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas medicinos srityje būtų privalumas;
  • Darbo patirtis sveikatos priežiūros įstaigoje būtų privalumas;
  • Komandos valdymo ir ugdymo patirtis;
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Projektų valdymo įgūdžiai;
  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Puikūs darbo įgūžiai su MS Excel ir socialiniais tinklais;
  • Finansų valdymas;
  • Bent vienos užsienio kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas reikalingas darbo priemones
  • Bazinį atlyginimą su nuo rezultatų priklausančiais priedais

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai iki 20 % metinio atlyginimo

Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA 2017 m. duris atvėręs didžiausias Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centras VS FITNESS, kuriame dirba apie 60 sporto, reabilitacijos ir medicinos specialistų.
Įmonė VS-FITNESS valdo septynis sporto klubus visoje Lietuvoje: ;
informacija apie UAB „VS FITNESS“
1052 €
Vid. atlyginimas bruto
55
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 442 €
25% uždirba 442-813 €
25% uždirba 813-1337 €
25% uždirba nuo 1337 €