Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eurokolis"
More about company »

Medicinos ir/arba slaugos specialistas (-ė)

1300–5000 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Eurokolis"

Darbo pobūdis

Vokietijos ir Šveicarijos rangovų prašymu ieškome žmonių, norinčių dirbti šiose pareigose:
  • pagyvenusių žmonių globėjai Vokietijoje (atlyginimas nuo 1300 eurų, vokiečių kalbos žinios - bent A2 lygio). Įdarbinimo trukmė: 2-6 mėnesiai.
  • visų specialybių gydytojai Vokietijos ir Šveicarijos klinikose ir ligoninėse (atlyginimas nuo 4500 EUR, geros vokiečių ar anglų kalbos žinios). Įdarbinimo trukmė: mažiausiai 2 metai.
  • slaugytojos ir akušerės Vokietijos ir Šveicarijos klinikose ir ligoninėse bei slaugos namuose (atlyginimas nuo 2500 EUR, vokiečių kalbos žinios bent - B2 lygio). Įdarbinimo trukmė: mažiausiai 2 metai.

Reikalavimai

Vokiečių arba anglų kalbos žinios. Lauksime jūsų CV vokiečių arba anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį įdarbinimą, su plačiomis tobulėjimo perspektyvomis
  • Papildomų pajamų galimybes (pvz., greitojoje pagalboje)
  • Visapusiškas karjeros perspektyvas su tolimesne individualaus išsilavinimo galimybe
  • Apmokymus, atliekamus aukštai kvalifikuoto medicinos personalo
  • Įdomią veiklą gerai žinomose, šiuolaikiškai įrengtose klinikose
  • Labai gerą darbo atmosferą ir atsakingą darbą
  • Privačios praktikos galimybę
  • Priemokas už darbą savaitgaliais, vakarais ir atostogų metu ir šventinėmis dienomis
  • Kelionės išlaidų padengimą
  • Galimybes tolimesniam mokymuisi ir kvalifikacijos kėlimui
  • Nuolatinę darbo sutartis
  • Mielą, draugišką ir patyrusį kolektyą
  • Saugią darbo vietą

Atlyginimas

1300–5000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Mūsų įmonė buvo įkurta pačių slaugos darbuotojų iniciatyva. Kiekvienas mūsų darbuotojas daugelį metų praleido užsienyje, dirbdamas vyresnio amžiaus asmenų globėju. Ilgametė mūsų patirtis garantuoja Jums, kad bendradarbiaudami su mumis jūs turėsite patikimą partnerį, kuris ne tik pasirūpins tinkamomis darbo sąlygomis, bet ir suteiks nuolatinę paramą.