Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB AMBERCELL SOLUTIONS

medicinos įrangos aptarnavimo (serviso) skyriaus vadovas

1500-4500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Darbas namuose - UAB AMBERCELL SOLUTIONS

Darbo pobūdis

Medicinos įrangos aptarnavimo (serviso) skyriaus veiklos koordinavimas ir vykdymas darbui visoje Lietuvoje:

  • Efektyvus įrangos aptarnavimo paslaugų užtikrinimas;
  • Suteikiamų paslaugų spektro didinimas ir komandos auginimas;
  • Įrangos aptarnavimo kultūros užtikrinimas;
  • Serviso paslaugų aktyvus pardavimas, suteikiant klientui tinkamą vertę;
  • Demo įrangos instaliacija ir klientų mokymai;
  • Techninių žinių profesionalus išaiškinimas bei pritaikymas praktikoje;
  • IT sistemų priežiūra ir diegimas;

Reikalavimai

  • Patirtis: vadovavimas techninei tarnybai būtų didelis privalumas;
  • Greitas reagavimas ir problemų sprendimas;
  • Geros techninės žinios (kietosios ir minkštosios) ir patirtis, leidžianti rasti operatyvius sprendimus sunkiausiose situacijose;
  • Atidumas, pilnas darbų užbaigimas;
  • Aukštas atsakingumas ir paslaugumas;
  • Progresyvus mąstymas;
  • Anglų žinios, vairavimo įgūdžiai, gera fizinė sveikata;
  • Žingeidumas ir komadinis darbas;
  • IT sistemų geros žinios ir patirtis;
  • Gyvenamoji vieta: Kaunas, Vilnius arba Klaipėda;

Mes jums siūlome

  • Labai įdomų darbą su inovatyviomis technologijomis;
  • Nuolatinį tobulėjimą ir kompetencijos augimą;
  • Darbą su žinomiausiais prekės ženklais pasaulyje (geriausi gamintojai tik mūsų įmonėje: Siemens, Terumo, Linet ir kt.);
  • Solidų DU ir bonus už serviso pardavimus;
  • Sveikatos draudimą ir sporto klubo narystę;
  • Automobilį ir asmeniniam naudojimui;
  • Patį draugiškiausią kolektyvą Lietuvoje;
  • Komandos palaikymą, tikrą teamwork‘ą ir bendrą tikslų siekimą;
  • Stabilumą – garantuojame bent jau 50 metų veiklos - puikiausiam darbuotojui;
  • Visas reikalingas darbo priemones;

Atlyginimas

1500-4500 €/mėn. į rankas

AmberCell Solutions tiekia aukštos kokybės medicinines priemones ir įrangą Lietuvos ir pabaltijo medicinos įstaigoms. Ilgametė patirtis ir klientų bei partnerių įvertinimas skatina nesustoti ir ieškoti sprendimų, jog medicinos sektoriuje dirbantis personalas bei pacientai gautų aukščiausios kokybės medicinos prietaisus ir paslaugas.
Maloniai kviečiame prisijungti ir auginti medicinos sektorių!
informacija apie UAB AMBERCELL SOLUTIONS
2628 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.