Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Reditus LT"
More about company »

Medicinos personalas (slauga)

Užsienis: Vokietija - UAB "Reditus LT"

Darbo pobūdis

Ilgalaikiam darbui Europoje ieškomi(-os) bendrosios praktikos slaugytojai (os) , kurių specializacija – ambulatorinė ir stacionari, intensyvi slauga.

Reikalavimai

  • Kvalifikacija: medicinos sesuo, felčerė, bendrosios praktikos slaugytoja, bendruomenės slaugytoja ir kitos.
  • Analogiško darbo patirtis. Ambulatorinėje ir/arba intensyvioje slaugoje, vidaus, slaugos skyriuje, senelių arba slaugos namuose.
  • Bent minimalios anglų arba vokiečių kalbos žinios.
  • Geri komunikaciniai gebėjimai, pomėgis dirbti sveikatos priežiūros sferoje.

Mes jums siūlome

  • Suteikiamas apgyvendinimas.
  • Atlyginimas siūlomas priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties nuo 1600 eur/men.
  • Ilgalaikis darbo kontraktas.
  • Motyvuojanti apmokėjimo sistema.
  • Galimybė kelti kvalifikacija.

Personalo paslaugos, sprendimai