Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Saulės šeimos medicinos centras''
More about company »

Medicinos registratorė (-ius)

Kaunas - UAB ''Saulės šeimos medicinos centras''

Darbo pobūdis

Darbas registratūroje;
Malonus ir korektiškas pacientų aptarnavimas: registravimas, konsultavimas (tiesiogiai, telefonu, el.paštu), vizitų planavimas;
Pacientų srautų valdymas;
Medicininės ir kt.dokumentacijos tvarkymas;
Darbas su kasa;
Pagalba gydytojams;
Darbas su duomenų bazėmis;
Komunikacija su klinikos personalu ir kitais įstaigos skyriais;
Kiti darbai, padedantys užtikrinti sklandžią klinikos veiklą.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Komunikabilumas, etiketo išmanymas;
Gebėjimas valdyti konfliktines situacijas;
Kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas, darbštumas, pareigingumas, kruopštumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Panašaus darbo pobūdis - privalumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Darbą draugiškame kolektyve;
Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Saulės šeimos medicinos centras gyvuoja nuo 2001 m. kovo 1 d. Šiame centre suburta aukštos kvalifikacijos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų komanda.
Kvalifikuotą medicininę pagalbą visai šeimai teikia:
  • šeimos gydytojai;
  • vaikų ligų gydytoja;
  • ginekologai;
  • odontologai;
  • psichiatrai;
  • psichologai;
  • kt. specialistai.
Klinikos filialai įsikūrę Kaune adresais: Taikos pr. 51A, K. Baršausko g. 66, Partizanų g. 27D.
Informacija apie UAB ''Saulės šeimos medicinos centras''
1396 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
93
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 861 €
25% uždirba 861-1407 €
25% uždirba 1407-1830 €
25% uždirba nuo 1830 €
Vadovas: Audronė Urbonienė