Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mažeikių MCT"
More about company »

Medicinos registratorius (-ė)

Vilnius - UAB "Mažeikių MCT"

Darbo pobūdis

Pacientų registravimas, priėmimas, medicininės dokumentacijos pildymas, ataskaitų formavimas ir pateikimas, komandinis darbas su kitais klinikos darbuotojais, darbas registratūroje, įvairių situacijų sprendimas ir jų analizavimas.

Reikalavimai

Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis su klientais būtų privalumas, tačiau mes pasiruošę Jums padėti jos įgyti su kitais mūsų komandos nariais.

Įmonė siūlo

Darbas pilną darbo dieną (pagal suminę darbo laiko apskaitą), atlyginimas – atitinkantis darbuotojo ir darbdavio lūkesčius.

UAB "Mažeikių MCT", įmonė teikianti asmens sveikatos priežiūros paslaugas savo filialuose Mažeikiuose, Klaipėdoje, netrukus Vilniuje ir Panevėžyje.
Informacija apie UAB "Mažeikių MCT"
658 €
Vid. atlyginimas bruto
50
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 198 €
25% uždirba 198-555 €
25% uždirba 555-903 €
25% uždirba nuo 903 €
Vadovas: Sigutė Džiugelienė