Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekobūsto namai“

Medienos išpjaustytojas

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Ekobūsto namai“

Darbo pobūdis

Skydinių karkasinių namų gamybos įmonei reikalingas medienos gaminių išpjaustytojas.

Darbo pobūdis: skersavimas rankinėmis bei Randek SPL staklėmis, darbas su C24 kalibruota klasės mediena, klijuota mediena ir pan.

Staklėmis naudotis apmokome, tačiau reikalinga patirtis su medienos išpjaustymu, brėžiniais ir pan.

Reikalavimai

Patirtis su medžiu, išpjaustymo staklėmis bei įvairiais medienos apdirbimo įrankiais. Konstrukcinių brėžinių skaitymas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, stabilų darbą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

UAB Ekobūsto namai - nuo 1998 metų tarptautinę patirtį turinti skydinių-karkasinių namų gamybos įmonė. Siekiame nuolat tobulėti ir augti. Mūsų tikslas - statyti namus, kurie taptų mūsų klientų tikraisiais, vieninteliais namais.
informacija apie UAB „Ekobūsto namai“
1290 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1247 €
25% uždirba 1247-1507 €
25% uždirba nuo 1507 €