Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VEDRANA"
More about company »

MEDIENOS PARDAVIMŲ VADYBININKAS KALBANTIS LENKIŠKAI

900–2500 Eur
Vilnius - UAB "VEDRANA"

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška Lenkijoje iš Vilniaus biuro

Medienos gaminių pardavimas

Logistika

CV siusti adresu

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis yra būtinybė

Geros lenkų kalbos žinios

Patirtis arba išsilavinimas susijęs su medienos pramone

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas
Draugišką kolektyvą
Patikima sparčiai augantį įmonė
Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą

Atlyginimas

900–2500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Vedrana“ buvo įkurta 1993 metais. Bendrovės būstinė bei prekybos centras yra Vilniuje. „Vedrana“ specializuojasi statybinių medžiagų srityje. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – mažmeninė bei didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. Atstovaujame Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos bei Lietuvos statybinių medžiagų gamintojus, kas leidžia mums pasiūlyti klientams geriausią kainos ir kokybės santykį.
Informacija apie UAB "VEDRANA"
841 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aleksandr Zaleščevskij