Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CORPUS A"
More about company »

Medienos technologas (-ė) - kokybės kontrolės vadybininkas (-ė)

Kazlų Rūda - UAB "CORPUS A"

Darbo pobūdis

  • gamybinio proceso technologijos ruošimas ir užsakymų gamybai formavimas;
  • medienos džiovinimo, medienos ruošinių dygiavimo, klijavimo proceso, gaminių apdailos - proceso priežiūra, tobulinimas ir efektyvumas;
  • gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas ir kontrolė;
  • standartų, darbo procedūrų ir kitų technologinių dokumentų ruošimas;
  • gamybos metu iškilusių technologinių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas, pageidautina medienos pramonės inžinerijos, gali būti ką tik baigęs mokslus studentas;
  • mokėti lietuvių kalbą. Bent vieną papildoma užsienio kalba (rusų, anglų, vokiečių), būtų privalumas;
  • bendras kompiuterinis raštingumas;
  • savarankiškumas, iniciatyvumas, operatyvumas;
  • kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
  • darbą modernioje įmonėje;
  • karjeros galimybės;
  • darbui reikiamas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Viena didžiausių pastatų ūkio valdymo ir valymo paslaugų įmonių Lietuvoje, sėkmingai veikianti nuo 1999 metų.