Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Nacionalinis švietimo centras"
More about company »

„Medium“ lygmens programuotojas, PHP, MySQL

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "Nacionalinis švietimo centras"

Darbo pobūdis

Darbas komandoje, realizuojančioje pažangiausią Lietuvos
rinkoje švietimo technologijų produktą (ES lėšomis
finansuojamas mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros
projektas - www.esinvesticijos.lt/lt/paraiskos_ir_projektai/lietuvos-kompetenciju-ir-igudziu-sisteminio-valdymo-ir-analizes-irankiu-sukurimas);
Rinkos lyderio www.manodienynas.lt vystymas;
Integravimas su partnerių informacinėmis sistemomis;
Naujų švietimo, švietimo duomenų analitikos programinių
produktų kūrimas.

Reikalavimai

Bent 3 metų pagrindžiama ir įrodoma programavimo
patirtis;
2 metų patirtis dirbant su PHP bei MYSQL;
2 metų PHPunit ir Symfony arba Laravel framework patirtis;
2 metų darbo su programinio kodo versijavimo sistemomis
(pvz. GIT) patirtis;
Atidumas, pareigingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Puikias profesionalumo ir kompetencijos vystymo
galimybes;
Darbą komandoje vystančioje didelės apimties internetinius
portalus ir specializuotus procesų valdymo sprendimus;
Galimybę įmonės sąskaita įgyti kvalifikaciją įrodančius
sertifikatus;
Motyvuojantį ir tolygiai su darbo įgūdžiais bei patirtimi
augantį atlyginimą – orientacinis atlyginimas bandomuoju
laikotarpiu - 1000 eurų (į rankas);
Draugišką atmosferą bei smagias kolektyvines veiklas.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB „Nacionalinis švietimo centras“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti integruotas švietimo informacines sistemas. Mūsų pagrindiniai klientai – daugiau nei 800 valstybinių ir privačių švietimo ir ugdymo įstaigų Lietuvoje bei užsienyje, Švietimo ir mokslo ministerija, Švietimo informacijos ir technologijų centras, Vilniaus miesto, Klaipėdos miesto, Elektrėnų rajono, Kaišiadorių rajono ir kt. savivaldybės.

Daugiau apie įmonę: www.nasc.lt/lt/tekstai/apie-mus-8902.html