Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Kelta“

Medžių pjovėjas - vairuotojas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Kelta“

Darbo pobūdis

MB „Kelta“ ieško medžių pjovėjo-vairuotojo. Darbuotojas atlieka medžių genėjimo, pjovimo, kelmų frezavimo darbus. Į darbo vietą važiuojame su lengvąja mašina arba autobokšteliu (būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas). Medžiai pjaunami iš autobokštelio lopšio, darbas aukštyje. Visa reikalinga įranga pasirūpina įmonė.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (privalumas turintiems C kategoriją);
  • Patirtis pjaunant, genint medžius ir krūmus;
  • Išmanymas apie medžių ir vaismedžių būklę;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku apmokamą atlyginimą;
  • Darbui reikalingas priemones (darbo drabužius, pjūklus ir kt.)

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
MB „Kelta“

MB „Kelta“

MB „Kelta“ įmonė nuomoja autobokštelius ir kitą specialią įrangą. Įmonės darbuotojai atlieka medžių pjovimo, genėjimo, šakų išvežimo, sklypo valymo darbus. Turimų transporto priemonių pagalba atliekami kelmų gręžimo ir rovimo darbai.
informacija apie MB „Kelta“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.