UAB „Trust Project Services“

Meistrai, mechanikai ofšorinių konstrukcijų demontažui

Nuo 2200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Trust Project Services“

Darbo pobūdis

Darbui Olandijoje ieškomi meistrai naftos platformų, įvairių ofšorinių konstrukcijų eksploatacijos nutraukimui ir demontažui, bei metalinių konstrukcijų išardymui.

Mechanikai - turi išmontuoti pakabinamas lubas, kabelius iš įrenginių/sistemų ir kabelių dėklų.
Metalo pjovimo mestrai - turintys patirties deginant storas metalines konstrukcijas storas plokštes ir sienas (darbas su dujomis).

Reikalavimai

Patirtis
Brėžinių skaitymas
VCA B/SCC
Darbų saugos instrukcijų žinojimas
Cherrypicker / MEWP sertifikatas - privalumas
Anglų kalba - privalumas

Mes jums siūlome

Patrauklias darbo sąlygas ir laiku mokamą konkurencingą atlyginimą
Ilgalaikes perspektyvas
Apgyvendinimą
Kelionių apmokėjimą į/iš darbo, lėktuvo bilietus
Darbo įrankius (suvirinimo kaukes) ir batus, rūbus

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. į rankas

Trust Project Services offers international teams consisting of welders, fitters, electricians who are managed by our foremen. Our teams consist of experienced specialists who have worked on projects for international organizations with a focus on heavy industries such as Offshore, Shipbuilding, Petrochemicals, Pharmaceuticals, food, feed and utilities.
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „Trust Project Services“
1236 €
Vid. atlyginimas bruto
259
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba 1059-1107 €
25% uždirba nuo 1107 €