UAB „Tekstilės sprendimai“

Meistras-apmušėjas

1700-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Tekstilės sprendimai“

Darbo pobūdis

Minkštųjų baldų gamybos įmonė UAB "Tekstilės sprendimai" kviečia prie kolektyvo prisijungti patyrusius baldų apmušėjus Vilniuje! Darbas su kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos arba gobeleno siuvinius.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad kandidatai mokės naudotis pneumatiniu kabių šautuvu;
Bus darbštūs, atsakingi, kruopštūs, be žalingų įpročių;
Gebės gerai savarankiškai atlikti savo užduotis.
Didelis privalumas - daugiau nei 3 metų sofų ar kėdžių apmušėjo darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Laiku mokamą atlyginimą;
Geras darbo sąlygas.
Švarias, tvarkingas darbo patalpas.

Papildomai info gauti susisiekti galite :
1. mob. . mob.

Atlyginimas

1700-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Sparčiai auganti tekstilės gaminius, baldus gaminanti įmonė. Plačiai dirbanti su užsieniu.
informacija apie UAB „Tekstilės sprendimai“
1895 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.