Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Jonavos šilumos tinklai“

Meistras (-ė)

1350-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava - UAB „Jonavos šilumos tinklai“

Darbo pobūdis

Į savo komandą kviečiame prisijungti MEISTRĄ, -Ę !

Darbo pobūdis:
  • Šilumos tinklų vamzdynų ir įrenginių priežiūra ir remontas;
  • Defektų paieška šilumos tinkluose ir jų šalinimas;
  • Perjungimų atlikimas šilumos tinkluose;
  • Šilumos tinklų sandarumo patikros vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite ne žemesnį kaip inžinerijos, technologijų ir (ar) fizinių mokslų studijų krypčių aukštąjį koleginį arba jam prilygintą išsilavinimą;
  • Išmanote šilumos tinklų vamzdynų ir įrengimų remonto sritį - privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MC Office paketas);
  • Turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • Esate atsakingas (-a), savarankiškas (-a), mokate dirbti savarankiškai ir komandoje, turite patirties organizuoti darbus ir kontroliuoti jų vykdymą;
  • Darbo patirtis energetikos srityje – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Draugišką darbo atmosferą bei profesionalius kolegas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: ,
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite UAB „Jonavos šilumos tinklai“ savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., galite susipažinti .

Atlyginimas

1350-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijos.

UAB „Jonavos šilumos tinklai“ pagrindinė veikla yra šilumos ir karšto vandens gamyba ir tiekimas, aprūpinant vartotojus centralizuotai tiekiama šiluma, karštu vandeniu, tiekiamos šilumos energijos kokybės užtikrinimas pagal galiojančius norminius dokumentus ir jos tiekimo nepertraukiamumas, energetikos įrenginių plėtimas ir modernizacija, saugus jų eksploatavimas.
informacija apie UAB „Jonavos šilumos tinklai“
1481 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1170 €
25% uždirba 1170-1351 €
25% uždirba 1351-1562 €
25% uždirba nuo 1562 €