Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Wilbergs Group“

Meistras (-ė)

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava, Kėdainiai, Ukmergė - UAB „Wilbergs Group“

Darbo pobūdis

Pamainos darbo organizavimas, koordinavimas, kontrolė.
Darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas.
Gamybinių užduočių derinimas su administracija.
Gamybinių planų įgyvendinimas ir našumo užtikrinimas.
Kokybės reikalavimų gamybos procesui užtikrinimas.
Komandos narių ugdymas siekti geriausių rezultatų.
Meistro, darbų vadovo patirtis būtų privalumas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga vadovaujančio darbo patirtis gamybinėje (privalumas) įmonėje.
Gebėjimas planuoti, organizuoti bei prioretizuoti užduotis, savarankiškai priimti sprendimus.
Gebėjimas būti lyderiu, motyvuoti komandą, koordinuoti jos darbą ir operatyviai spręsti iškylančius iššūkius.
Brėžinių skaitymas.
Vidaus apdailos darbų patirtis.
Darbo įgūdžiai su kompiuteriu.
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Stabilų, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;
Draugišką bei profesionalią komandą.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Wilbergs Group jau 20 metų gamina parketą ir medines grindis, karkasinius ir modulinius namus, vonių modulius. Esame profesionalų komanda, nuolat tobulėjanti ir kurianti kokybiškus produktus.
informacija apie UAB „Wilbergs Group“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
224
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1476 €
25% uždirba 1476-1759 €
25% uždirba 1759-2283 €
25% uždirba nuo 2283 €