Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"
More about company »

MEISTRAS (-Ė)

Radviliškis - UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"

Darbo pobūdis

  • organizuoti technologinių įrenginių remonto ir priežiūros darbų vykdymą;
  • užtikrinti, kad baro darbuotojų vykdomų remonto ir priežiūros darbų kokybė atitiktų technologinių įrenginių gamintojų nustatytus techninius reikalavimus;
  • teikti tiesioginiam vadovui ar kitam atsakingam bendrovės darbuotojui užsakymus dėl įrenginių remontui reikalingų atsarginių dalių ir medžiagų įsigijimo;
  • vykdyti barui priskirtų pastatų ir teritorijos priežiūrą;
  • pildyti darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščius.

Reikalavimai

  • ne mažesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas, inžinerijos srityje būtų privalumas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • gebėti dirbti komandoje bei organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą;
  • privalumas jei būtų apmokytas ir atestuotas: darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais dirbti padalinio vadovu, kėlimo kranų, darbams aukštyje, krovimo rankomis darbų vadovu, išklausęs priešgaisrinės saugos vadovo mokymo programą ir įvertintas baigiamuoju egzaminu.

Mes jums siūlome

  • tapti vienos didžiausių Lietuvos įmonių grupės komandos dalimi;
  • darbą permainų laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie Bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ – dukterinė AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonė, pirmoji Baltijos regione, teikianti sudėtingas lokomotyvų, vagonų, kelio mašinų gamybos ir keleivinių riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas. Tai vienintelė tokio profilio įmonė Lietuvoje ir viena moderniausių įmonių Baltijos šalyse.
Informacija apie UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"
2266 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
948
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1773 €
25% uždirba 1773-2165 €
25% uždirba 2165-2565 €
25% uždirba nuo 2565 €
Vadovas: Albertas Bajorinas