Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Init"
More about company »

Meistras - inžinierius

Vilnius - UAB "Init"

Darbo pobūdis

Kabelinių tinklų diegimas (internetas, televizija);
Gedimų šalinimas.

Reikalavimai

Panaši darbo patirtis būtų privalumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Energingumas, sąžiningumas, noras mokytis ir tobulėti;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Rusų/ anglų kalbos žinios (susikalbėti);
Sugebėjimas bendrauti su skirtingo būdo žmonėmis.

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą, atitinkantį rinkos sąlygas ir Jūsų kompetencijas;
Draugišką kolektyvą;
Asmeninio tobulėjimo galimybes.
UAB "Init"

UAB "Init"

Telekomunikacijų bendrovė INIT yra trečioji pagal dydį telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje, rinkoje dirbanti jau 26-erius metus. INIT komandos tikslas - augimas, efektyvumas, vidinė darna ir, žinoma, pačios aukščiausios kokybės paslaugos. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 874€
8% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)