Meistras - montuotojas (reklamos gamyba)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Sorbum Group

Darbo pobūdis

  • Reklaminių/ekspozicinių stendų, baldų, konstrukcijų gamyba;
  • Mažų srovių elektros instaliacijų montavimas (LED apšvietimo sistemos);
  • Stendų išorės apdailos darbai (kosmetinis apdirbimas, dažymas, lipdukų klijavimas ir t.t.);
  • Stendų montavimas objektuose;
  • Kiti einamieji gamybos darbai.

Reikalavimai kandidatui:

  • Gamybinio darbo patirtis - ne mažiau, kaip 2 m. (PRIVALOMA);
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, pareigingumas, noras mokytis ir tobulėti, orientacija į rezultatą.

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas (profesionalius įrankius, kokybiškus darbo drabužius bei avalynę);
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Draugišką kolektyvą, darbuotojo motyvavimą.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

Sorbum Group

Sorbum Group– tai jau virš 25 metų veiklą vykdanti solidi įmonių grupė, šiuo metu apimanti 9 įmones visose Baltijos šalių rinkose. Veikla susijusi su pirkėjo rinkodara. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys – prekių priežiūra lentynose (merchandising) ir reklamos akcijų paslaugos.
www.sorbum.eu/lithuania/lt/

Siųsdami savo CV jūs sutinkate, kad jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 1 metus tikslu pasiūlyti jums dalyvauti kituose atrankos projektuose.
See all ads of this company (23)