Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS

MEISTRAS-TECHNOLOGAS (-Ė), KAUNE

1400-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - INHUS

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir vykdyti patvirtintas gamybos užduotis gelžbetoninių konstrukcijų gamybos linijoje, vadovauti paskirtoms pamainoms
  • Užsakyti ir aprūpinti darbuotojus darbo priemonėmis, įrankiais, žaliavomis ir medžiagomis, komplektuojančiomis dalimis, asmeninės apsaugos priemonėmis, reikalinga technine dokumentacija
  • Priimti atliktus darbus, patikrinti, ar kokybė atitinka darbo brėžinių bei standartų reikalavimus ir, esant teigiamiems rezultatams, priduoti juos kokybės kontrolės skyriui, organizuoti gaminių išvežimą į pagamintos produkcijos sandėlį
  • Užtikrinti, kad būtų laikomasi gelžbetonio konstrukcijų gamybos technologinių reikalavimų, operatyviai išaiškinami bei pašalinami jų pažeidimai
  • Nustatytu periodiškumu surašyti gamybos duomenis, juos perduoti nurodytiems skyriams

Reikalavimai

Inžinerinis išsilavinimas
Sudaryti darbo užduočių planą ir jį vykdyti, deleguoti darbo užduotis pavaldiems darbuotojams
Užsienio kalbų mokėjimas (privalumas – anglų, rusų)
Ne mažesnė nei 2 metų vadovaujamojo darbo patirtis gamybos, statybos srityje

Mes jums siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą
Maitinimą (sriubą) darbo vietoje
Siunčiame į profesinius mokymus

Darbo vieta: Bituko g. 5, Kaunas.

Informuojame, kad INHUS Prefab, UAB, , Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
INHUS

INHUS

INHUS Prefab, UAB - Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.

Tel. pasiteiravimui: .