Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

MEISTRO - GAMYBOS TECHNOLOGO (tikslieji metalo gaminiai pramonės/gamybos įrengimams)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Gamybos proceso planavimas, organizavimas ir kontrolė, taikant technologinius reikalavimus;
  • Gaminių kokybės vertinimas ir užsakymų atlikimo terminų priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis gamybos technologo išsilavinimas;
  • Patirtis metalo apdirbime - didelis proivalumas;
  • Mokėjimas dirbti su AutoCAD programa;
  • Geras/ vidutinis anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų ir rinkoje konkurencingą atlyginimą;
  • Profesinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Darbą su pažangiomis metalo apdirbimo technologijomis;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas.

PERSONALO AKADEMIJA

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė - įmonė, sėkmingai dirbanti Lietuvoje nuo 1997 metų ir gaminantį užsakovams metalo detales pramonės/gamybos įrenginiams, taikant tiksliąsias metalo apdirbimo technologijas.

Kompanijai, didinančiai savo gamybos apimtis, darbui Kaune