Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Parnasas"
More about company »

Meistro padėjėjas (-a)

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Parnasas"

Darbo pobūdis

  • Transporto vairavimas su B kat.
  • Baldų pernešimas, pakrovimas – iškrovimas;
  • Baldų surinkimas/išrinkimas;
  • Daiktų/baldų pakavimas į tam skirtas pakavimo medžiagas;
  • Pagalba meistrams.

Reikalavimai

  • Mokėjimas dirbti su įrankiais;
  • Panašaus darbo patirtis perkraustymuose (staliaus, - baldžiaus patirtis) privalumas;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kat. BŪTINAS.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Parnasas “ – 2000 - aisiais metais pradėjusi savo veiklą, užsiimanti krovinių sandėliavimu, gabenimu, viena iš perkraustymo paslaugų Lietuvoje pradininkių, šiuo metu kviečia Jus prisijungti prie darnaus kolektyvo!
Informacija apie UAB "Parnasas"
740 €
Vid. atlyginimas bruto
101
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 643 €
25% uždirba 643-735 €
25% uždirba 735-785 €
25% uždirba nuo 785 €
Vadovas: Valerijus Afanasjevas