Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
TM CALLGURU
More about company »

Menedżer sprzedaży/Pardavimų vadybininkas (język polski / lenkų kalba)

600–1000 Eur
Vilnius - TM CALLGURU

Darbo pobūdis

Firma międzynarodowa szuka menedżera sprzedaży ze znajomością języka polskiego do pracy w Wilnie.

Na czym polega praca:
Praca z gorącą bazą danych przez telefon oraz drogą mailową.
Reklama oraz sprzedaż produktów

Reikalavimai

Czego oczekujemy:
  • ambitność
  • aktywność
  • dążenie do celów
  • uczciwość i otwartość

Mes jums siūlome

Co oferujemy :

Pracę w nowoczesnym i w pełni wyposażonym biurze
Wypłata od 600 EUR netto
Komisję od sprzedaży oraz bonus za dobrze wypełnioną prace.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti
TM CALLGURU

TM CALLGURU

TM CallGuru International to firma świadcząca usługi dla dużych międzynarodowych firm, które działają na rynkach finansowych, w modelu B2B.
Liczba tych klientów osiąga już setki tysięcy, a każdego dnia jest ich tylko więcej.