Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

Mėsos išpjaustytojas (-a) Utenoje

Utena, Zarasai, Rokiškis - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

  • raumeninio, riebalinio bei jungiamojo audinio atskyrimas nuo kaulų;
  • kaulų paruošimas presavimui.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • laiku mokamą konkurencingą bei darbo rezultatus atspindintį darbo užmokestį;
  • geras darbo sąlygas;
  • visas įstatymų numatytas socialines garantijas;
  • darbuotojų aprūpinimą gyvenamuoju plotu.

Dirbama pagal slenkantį darbo grafiką: 4 dienas dirbama, 4 dienos laisvos.
Darbo vieta Utenoje.

Biovela Group – viena didžiausių mėsos perdirbimo įmonių grupė Baltijos šalyse, kurią sudaro UAB Biovela, UAB Utenos mėsa, UAB Maisto pramonės logistikos grupė, UAB Žiobiškio veislinių kiaulių kompleksas.

Mūsų misija kokybiškas ir svarbiausia, saugus produktas, tenkinantis vartotojo poreikius.

Didžiuojamės subūrę savo srities specialistų kolektyvą.
Daugiau apie mus www.biovela.lt

Jei esate strategiškai mąstantis, iniciatyvus, sugebantis priimti sprendimus, kūrybingas bei veiklus - atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą. Informacija telefonu 8 389 .

Informuosime tik į kitą atrankos etapą patekusius kandidatus.
Informacija apie BIOVELA GROUP
1529 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
130
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Kantauskas