Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euro kryptis“
More about company »

Mėsos pakuotojai (-os ) fabrikuose Olandijoje-skubiai

1300–1900 Eur
Užsienis: Olandija - UAB „Euro kryptis“

Darbo pobūdis

Reikalingi vaikinai, merginos ir poros - darbui Olandijos mėsos fabrikuose, logistikos sandėliuose ir prekybos centruose, prie.gėlių puokščių , rūbų surinkimo,darbas su krautuvais Išvykimai yra skubūs - darbo pradžia: 2019 m. gegužės mėnuo.
Darbai yra ilgalaikiai (-6 mėn.,-1 metai,- ir daugiau,-galima dirbti ir minimaliai -3 - 4 mėnesius taip pat):
Reikalingi vaikinai, merginos, ir poros -viso 40 žmonių- su bazine, ar šnekamąja anglų kalba, dalis žmonių gali būti ir be anglų kalbos, tik su lietuvių kalba,dalis žmonių-su B kat. vairuotojo teisėmis, darbui mėsos fabrikuose produkcijos pakavimo automatinėse linijose,vakuumavimas, svėrimas, taip pat logistikos darbai surenkant produkciją .
Video iš darbo vietų:

Atlyginimas,- priklausomai nuo amžiaus,-startinis - 10, 36-11,15 eur/per val.,+priedai už viršvalandžius+pamainas ir darbą šeštadieniais.Gyvenamas plotas suteikiamas, jo kaina 85-95-109 eur 1 savaitei 1 žmogui, priklausomai nuo vietovės..Porai - suteikiamas atskiras kambarys name.
Išvykimas iš Lietuvos :--05.04 d.,05.07 d., 05.09 d.,-mikroautobusu.Galima vykti ir savo mašina.Gali kandidatuoti ir šiuo metu jau esantys Olandijoje 05.03 d.- 05.10 dienomis,ir ieškantys panašaus darbo.
  • - Olandijos mėsos fabrike Vion Groenlo Retail ,- reikia skubiai dar 2 merginų nuo 18 metų iki 21 metų amžiaus.
Tai daugiausia darbas prie mėsos supakavimo į prekybos centrus ,darbas ilgą laiką,-atlyginimas 18-21 m.yra 8,95 eur./val+0,26 eur priedas už kiekvieną dirbtą val.Temperatūra darbo vietose +7 C ir daugiau.Gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 85 eur 1 žmogui 1 savaitei,
  • reikalingi 3 vaikinai, jau šiuo metu esantys Olandijoje
18-45 m.,darbui fabrike Cuijk m., prie pievagrybių rūšiavimo linijoje,pakavimo į metalines skardines po 3,5 kg.,pakrovimas/iškrovimas.Susikalbėti anglų kalba.Atlyginimas: 22 metai ir vyresni-11,38 eur brutto per val.,dirbant pamainomis-atlyginimas 12,75 eur brutto per val.Gyvenamas plotas suteikiamas, jo kaina 380 eur 1 mėnesiui 1 žmogui,iš karto mokėti nereikia,nuskaitoma nuo atlyginimo.Darbas jau dabar,
  • skubiai 2 vaikinai darbui F.Zandbergen mėsos fabrike prie mėsos paketavimo darbų,vežimo su EPT ir kt. Susikalbėti anglų kalba, nors 1 iš 2 vyrų-su vairuotojo teisėmis,-bus duodama įmonės mašina.Atlyginimas: 22 m.ir daugiau-10,36 eur brutto per val,gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 85 eur 1 sav.1 žmogui.Gali kreiptis ir šiuo metu esantys Olandijoje-nuo 05.03 d..
  • prie gėlių dekoracijų,sausų puokščių ,įvairių papuošalų iš augalų bei keramikos kompozicijoms, ir supakavimui reikalingos 6 merginos,moterys ,ir/arba poros(vaikinas+mergina),kandidatams anglų kalba -nors bazinė,amžius-darbdavio pageidavimu-18m.-46 metai,privalumas vairuotojo paž.,bet ne būtinumas.
atlyginimas 9,37 eur/val,nepriklausomai nuo amžiaus-VISOMS VIENODAS,darbo valandų sk. per savaitę:40-60 val.,yra čia jau dirbančių lietuvių merginų.
Kontraktas ilgalaikis. Geros darbo sąlygos šilta aplinka ,-darbas dideliame sandėlyje-viduje.
Gyvenamas plotas suteikiamas.Video iš darbo vietos:

Išvykimas mikroautobusu jau šitą savaitę :-05.04 d.-iš Lietuvos..Suteikiamas darbdavio gyvenamas plotas. Porai-atskiras kambarys.
Gali kreiptis ir lietuvės merginos šiuo metu esančios Olandijoje,Vokietijoje ar Belgijoje,ir ieškančios panašaus darbo 05.03 -05.10 dienomis, Olandijoje nurodytu darbdavio adresu .

Dėl darbo platesnės informacijos kreiptis tiesiogiai mob. telefonu: , ar užeiti į biurą Šiauliuose.

Reikalavimai

  • anglų arba vokiečių kalbos pagrindai,dalis-tik su lietuvių kalba, arba tik lenkų k.;
  • darbštumas, noras dirbti;
  • neturėti žalingų įpročių;
  • motyvacija ir lankstumas.

Privalumai (bet tai ne būtinumas):
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • elektro pakrautuvo paž.;
  • nesudėtingos mėsos pjaustymo peiliu operacijos,vištienos filė išpjovimas ant judančio konvejerio;
  • galintiems dirbti su įvairia mėsos gamybos ir skerdimo skyriaus įranga( kuteriai, maišyklės, injectoriai, masažuokliai, vakuumavimo aparatai,skerdenų perpjovimo pjūklai,odos lupimo agregatai, rūkymo kameros ir kt.).

Mes jums siūlome

  • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse, suteikiant sofi nr.,
  • Olandišką sveikatos draudimą;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Transportą - į darbą ir iš darbo;
  • Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio.
  • Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir energijos kaina yra 75 - 85-95 -109 Eur/1 savaitei/1 žmogui, priklausomai nuo vietovės ir įmonės. Mokėti iš karto nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
  • Atlyginimas: 10,36- Eur/val. - 12,50 Eur/val., mokamas 1 kartą per savaitę.

Atlyginimas

1300–1900 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.

Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai.