Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Euro kryptis"
More about company »

Mėsos pakuotojai (-os ) fabrikuose Olandijoje-skubiai

1300–1900 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Euro kryptis"

Darbo pobūdis

Reikalingi vaikinai, merginos, ir poros,- pakavimo linijose, Olandijos mėsos fabrikuose, logistikos sandėliuose ir prekybos centruose,sausainių duonos gamybos linijoje. Išvykimai yra skubūs - darbo pradžia: 2019 m. balandžio/gegužės mėnuo.
Darbai yra ilgalaikiai (-6 mėn.,-1 metai,- ir daugiau,-galima dirbti ir minimaliai -3 - 4 mėnesius taip pat):
 • reikalingi vaikinai, merginos, ir poros -viso - 25 žmonių- su bazine, ar šnekamąja anglų kalba, dalis žmonių gali būti ir be anglų kalbos, tik su lietuvių kalba,dalis žmonių-su B kat. vairuotojo teisėmis, darbui mėsos fabrikuose produkcijos pakavimo automatinėse linijose,vakuumavimas, svėrimas, taip pat logistikos darbai surenkant produkciją .
Vion Scherpenzeel, Vion Groenlo, Vion Boxtel mėsos fabrikai.Darbai su kiaulienos mėsa ir produktais.
Atlyginimas,- priklausomai nuo amžiaus,-startinis - 10, 36-11,15 eur/per val.,+priedai už viršvalandžius+pamainas ir darbą šeštadieniais.Gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 95 eur 1 savaitei 1 žmogui.Porai - suteikiamas atskiras kambarys name.
Išvykimas iš Lietuvos :--04.20 d.,04.23 d.,04.25 d. d..mikroautobusu.Gali kandidatuoti ir šiuo metu jau esantys Olandijoje 04.18 d.- 04.26 dienomis,ir ieškantys panašaus darbo.
 • reikalingos 4-5 merginos,moterys,darbdavio pageidavimu
18-50 m.,darbui Vion Groenlo Retail fabrike prie mėsos produktų pakavimo,užsakymų surinkimo logistikos sandėlyje.Susikalbėti anglų kalba.Atlyginimas: 23 metai ir vyresnės-11,35 eur brutto per val+0,26 eur brutto per val extra už šaltą darbo aplinką. Gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 85 eur 1 savaitei 1 žmogui. Išvykimai l.greiti iš Lietuvos: 04.20 d.,04.23 d.
 • reikalingi pakrautuvų ir aukštuminių krautuvų vairuotojai mėsos fabrikų gamybos patalpose ir logistikos sandėliuose.Būtini galiojantys sertifikatai,susikalbėti anglų kalba,privalumas-B kat. vairuotojo teisės.Atlyginimas startinis,-nuo 10,79-12.50 eur brutto per val.+pamaininiai+atostoginiai.Gali kandidatuoti ir kandidatai esantys jau šiuo metu Olandijoje.Atrinktiems kandidatams išvykimai greiti iš Lietuvos-.
 • įrengimų operatoriams su gera anglų kalba-pastoviai,atlyginimas startinis nuo 10,36-12,50 eur brutto per val.,privalumas-su B kat. vairuotojo teisėmis.
 • skubiai darbui Olandijoje prie gėlių dekoracijų,sausų puokščių ,įvairių papuošalų iš augalų bei keramikos kompozicijoms, ir supakavimui reikalingos 4 merginos,moterys ,ir viena (1) pora(vaikinas+mergina),kandidatams anglų kalba -nors bazinė,amžius-darbdavio pageidavimu-18-45 metai,privalumas vairuotojo paž.,bet ne būtinumas.
atlyginimas startinis-9,,20 eur brutto /val,nepriklausomai nuo amžiaus,darbo valandų sk.per savaitę:40-60 val.,yra čia jau dirbančių lietuvių merginų.
Kontraktas ilgalaikis. Geros darbo sąlygos šilta aplinka ,-darbas dideliame sandėlyje-viduje.
Gyvenamas plotas suteikiamas.Jo kaina-109 eur 1 žmogui 1 savaitei.
Išvykimas prie gėlių,- mikroautobusu iš Lietuvos , po Velykų: -04.25 d.Suteikiamas darbdavio gyvenamas plotas.
Gali kreiptis ir lietuvės merginos ,moterys ir poros ,šiuo metu esančios Olandijoje,Vokietijoje ar Belgijoje,ir ieškančios panašaus darbo nuo 04.19- 04.26 dienomis Olandijoje .
 • skubiai 2 vaikinai darbui Ferdinand Zandbergen mėsos fabrike-darbas prie produkcijos pakavimo,užsakymu surinkimo su EPT ir t.
Anglų kalba -susikalbėti, -nebūtinas vairuotojo paž čia, atlyg .startinis: -10,36 eur brutto per val;daug val.per savaitę,gyven.plotas suteikiams-95 eur 1 sav 1 žmogui
Atlyg mokamas 1 karta per sav.Privalumas-jau turintiems sofi numerį.Gali kandidatuoti šiuo metu esantys vaikinai be darbo Olandijoje.Video iš darbo vietos:


Išvykimai -greiti darbdavio patvirtintiems kandidatams į Olandiją mikroautobusu iš Kauno ir kitų Lietuvos vietų: 2019 m. balandžio 20 ,23,25 dienomis .
Kelionę suorganizuojame detaliai mikroautobusu iš įvairių Lietuvos vietų iki Olandijos darbdavio.
Galima vykti ir savo automobiliu.

Gali kandidatuoti ir Olandijoje ar Vokietijoje jau šiuo metu esantys žmonės-jiems siųsti pradžiai savo CV ,ar skambinti mums tiesiogiai.


Dėl darbo platesnės informacijos kreiptis tiesiogiai mob. telefonu: +370 699 89947, ar užeiti į biurą Šiauliuose.

Reikalavimai

 • anglų arba vokiečių kalbos pagrindai,dalis-tik su lietuvių kalba, arba tik lenkų k.;
 • darbštumas, noras dirbti;
 • neturėti žalingų įpročių;
 • motyvacija ir lankstumas.

Privalumai (bet tai ne būtinumas):
 • vairuotojo pažymėjimas;
 • elektro pakrautuvo paž.;
 • nesudėtingos mėsos pjaustymo peiliu operacijos,vištienos filė išpjovimas ant judančio konvejerio;
 • galintiems dirbti su įvairia mėsos gamybos ir skerdimo skyriaus įranga( kuteriai, maišyklės, injectoriai, masažuokliai, vakuumavimo aparatai,skerdenų perpjovimo pjūklai,odos lupimo agregatai, rūkymo kameros ir kt.).

Mes jums siūlome

 • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse, suteikiant sofi nr.,
 • Olandišką sveikatos draudimą;
 • Laiku mokamą atlyginimą;
 • Transportą - į darbą ir iš darbo;
 • Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio.
 • Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir energijos kaina yra 75 - 85-95 -109 Eur/1 savaitei/1 žmogui, priklausomai nuo vietovės ir įmonės. Mokėti iš karto nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
 • Atlyginimas: 10,36- Eur/val. - 12,50 Eur/val., mokamas 1 kartą per savaitę.

Atlyginimas

1300–1900 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Euro kryptis"

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.

Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai.
tel.biuro: +370 41 598570
mobil.tel.: +370 699 89947
www.eurokryptis.lt