Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euro kryptis“
More about company »

Mėsos pakuotojai (-os ) fabrikuose Olandijoje-skubiai

1300–1900 Eur
Užsienis: Olandija - UAB „Euro kryptis“

Darbo pobūdis

Reikalingi vaikinai, merginos ir poros - darbui Olandijos mėsos fabrikuose, logistikos sandėliuose ir prekybos centruose, prie.gėlių puokščių , rūbų surinkimo,darbas su krautuvais Išvykimai yra skubūs - darbo pradžia: 2019 m. gegužės mėnuo.
Darbai yra ilgalaikiai (-6 mėn.,-1 metai,- ir daugiau,-galima dirbti ir minimaliai -3 - 4 mėnesius taip pat):
Reikalingi vaikinai, merginos, ir poros -viso 40 žmonių- su bazine, ar šnekamąja anglų kalba, dalis žmonių gali būti ir be anglų kalbos, tik su lietuvių kalba,dalis žmonių-su B kat. vairuotojo teisėmis, darbui mėsos fabrikuose produkcijos pakavimo automatinėse linijose,vakuumavimas, svėrimas, taip pat logistikos darbai surenkant produkciją .
Video iš darbo vietų:

Atlyginimas,- priklausomai nuo amžiaus,-startinis - 10, 36-11,15 eur/per val.,+priedai už viršvalandžius+pamainas ir darbą šeštadieniais.Gyvenamas plotas suteikiamas, jo kaina 85-95-109 eur 1 savaitei 1 žmogui, priklausomai nuo vietovės..Porai - suteikiamas atskiras kambarys name.
Išvykimas iš Lietuvos :--05.04 d.,05.07 d., 05.09 d.,-mikroautobusu.Galima vykti ir savo mašina.Gali kandidatuoti ir šiuo metu jau esantys Olandijoje 05.03 d.- 05.10 dienomis,ir ieškantys panašaus darbo.
 • - Olandijos mėsos fabrike Vion Groenlo Retail ,- reikia skubiai dar 2 merginų nuo 18 metų iki 21 metų amžiaus.
Tai daugiausia darbas prie mėsos supakavimo į prekybos centrus ,darbas ilgą laiką,-atlyginimas 18-21 m.yra 8,95 eur./val+0,26 eur priedas už kiekvieną dirbtą val.Temperatūra darbo vietose +7 C ir daugiau.Gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 85 eur 1 žmogui 1 savaitei,
 • reikalingi 3 vaikinai, jau šiuo metu esantys Olandijoje
18-45 m.,darbui fabrike Cuijk m., prie pievagrybių rūšiavimo linijoje,pakavimo į metalines skardines po 3,5 kg.,pakrovimas/iškrovimas.Susikalbėti anglų kalba.Atlyginimas: 22 metai ir vyresni-11,38 eur brutto per val.,dirbant pamainomis-atlyginimas 12,75 eur brutto per val.Gyvenamas plotas suteikiamas, jo kaina 380 eur 1 mėnesiui 1 žmogui,iš karto mokėti nereikia,nuskaitoma nuo atlyginimo.Darbas jau dabar,
 • skubiai 2 vaikinai darbui F.Zandbergen mėsos fabrike prie mėsos paketavimo darbų,vežimo su EPT ir kt. Susikalbėti anglų kalba, nors 1 iš 2 vyrų-su vairuotojo teisėmis,-bus duodama įmonės mašina.Atlyginimas: 22 m.ir daugiau-10,36 eur brutto per val,gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina 85 eur 1 sav.1 žmogui.Gali kreiptis ir šiuo metu esantys Olandijoje-nuo 05.03 d..
 • prie gėlių dekoracijų,sausų puokščių ,įvairių papuošalų iš augalų bei keramikos kompozicijoms, ir supakavimui reikalingos 6 merginos,moterys ,ir/arba poros(vaikinas+mergina),kandidatams anglų kalba -nors bazinė,amžius-darbdavio pageidavimu-18m.-46 metai,privalumas vairuotojo paž.,bet ne būtinumas.
atlyginimas 9,37 eur/val,nepriklausomai nuo amžiaus-VISOMS VIENODAS,darbo valandų sk. per savaitę:40-60 val.,yra čia jau dirbančių lietuvių merginų.
Kontraktas ilgalaikis. Geros darbo sąlygos šilta aplinka ,-darbas dideliame sandėlyje-viduje.
Gyvenamas plotas suteikiamas.Video iš darbo vietos:Išvykimas mikroautobusu jau šitą savaitę :-05.04 d.-iš Lietuvos..Suteikiamas darbdavio gyvenamas plotas. Porai-atskiras kambarys.
Gali kreiptis ir lietuvės merginos šiuo metu esančios Olandijoje,Vokietijoje ar Belgijoje,ir ieškančios panašaus darbo 05.03 -05.10 dienomis, Olandijoje nurodytu darbdavio adresu .Dėl darbo platesnės informacijos kreiptis tiesiogiai mob. telefonu: , ar užeiti į biurą Šiauliuose.

Reikalavimai

 • anglų arba vokiečių kalbos pagrindai,dalis-tik su lietuvių kalba, arba tik lenkų k.;
 • darbštumas, noras dirbti;
 • neturėti žalingų įpročių;
 • motyvacija ir lankstumas.

Privalumai (bet tai ne būtinumas):
 • vairuotojo pažymėjimas;
 • elektro pakrautuvo paž.;
 • nesudėtingos mėsos pjaustymo peiliu operacijos,vištienos filė išpjovimas ant judančio konvejerio;
 • galintiems dirbti su įvairia mėsos gamybos ir skerdimo skyriaus įranga( kuteriai, maišyklės, injectoriai, masažuokliai, vakuumavimo aparatai,skerdenų perpjovimo pjūklai,odos lupimo agregatai, rūkymo kameros ir kt.).

Mes jums siūlome

 • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse, suteikiant sofi nr.,
 • Olandišką sveikatos draudimą;
 • Laiku mokamą atlyginimą;
 • Transportą - į darbą ir iš darbo;
 • Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio.
 • Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir energijos kaina yra 75 - 85-95 -109 Eur/1 savaitei/1 žmogui, priklausomai nuo vietovės ir įmonės. Mokėti iš karto nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
 • Atlyginimas: 10,36- Eur/val. - 12,50 Eur/val., mokamas 1 kartą per savaitę.

Atlyginimas

1300–1900 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB „Euro kryptis“

UAB „Euro kryptis“

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.

Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai.
tel.biuro: mobil.tel.:

Similar job ads: