Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Artilux NMF"
More about company »

Metalo apdirbimo darbuotojai-lankstytojai-CNC staklių operatoriai

700–900 Eur
Šiauliai, Radviliškis - UAB "Artilux NMF"

Darbo pobūdis

UAB Artilux NMF bendra Lietuvos-Švedijos įmonė didžiausia elektrinių prietaisų, apšvietimo ir namų dekoro produktų gamintoja Baltijos šalyse.
Mes turime 4 gamybinius padalinius Šiauliuose, kurie specializuojasi elektros prietaisų, namų dekoro gaminių, plastiko ir metalo komponentų gamyboje.
Pagrindinis mūsų tikslas - klientams būti geriausia vieta gaminti, darbuotojams – geriausia vieta dirbti.

Reikalavimai

Naujam metalo padaliniui reikalingi darbuotojai:
  • Sugebantis kokybiškai ir laiku atlkti pareigas;
  • Sąžiningas bei savarankiškas;
  • Patirtis metalo srityje būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su CNC staklėmis ir matavimo įrankiais privalumas.

Darbo vieta Šiauliuose.

Mes jums siūlome

  • Darbą perspektyvioje įmonėje, plačias karjeros galimybes, vidinius bei išorinius mokymus Jums;
  • Darbą ambicingoje ir daug siekiančioje komandoje, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus;
  • Pastovų darbą ištisus metus- pilną darbo dieną.
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus nuo asmeninio ir komandinio darbo rezultatų bei papildomų naudų paketą.
  • Turėsite galimybę kelti kvalifikaciją ir įgyti naujos patirties.
Skambinti telefonu: arba

Atlyginimas

700–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Artilux NMF bendra Lietuvos-Švedijos įmonė - dirbanti jau 33 metus. Tai didžiausia elektrinių prietaisų, apšvietimo ir namų dekoro produktų gamintoja Baltijos šalyse.
Įmonė plečia savo veiklą ir nuolat ieško inovatyvių, atsakingų ir į rezultatą orientuotų darbuotojų
Informacija apie UAB "Artilux NMF"
776 €
Vid. atlyginimas bruto
396
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimantas Damanskis