Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SRS SERVISAS"
More about company »

Metalo apdirbimo inžinierius-technologas

Kaunas - UAB "SRS SERVISAS"

Darbo pobūdis

  • geriausių technologinių sprendimų metalo gaminių gamybai parinkimas
  • užduočių gamybos meistrams arba tiekimo įmonės sudarymas
  • gamybos terminų kontrolė
  • metalo gaminių savikainos skaičiavimas ir kontrolė
  • medžiagų ir gaminių sandėlio administravimas
  • metalo gaminių atitikimo klientų keliamiems reikalavimams užtikrinimas
  • nuolatinis gamybos proceso ir gaminių savikainos optimizavimas
  • nuolatinis domėjimasis naujomis technologijomis

Reikalavimai

  • ne trumpesnė, kaip 2-jų metų analogiško darbo patirtis
  • metalo g-bos technologijų išmanymas
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • gebėjimas skaityti brėžinius
  • techninis, inžinerinis išsilavinimas

Privalumai:
  • dirbo projektavimo programomis (AutoCAD, SolidWorks) įgūdžiai
  • anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • atlyginimą, priklausantį nuo darbuotojo įgūdžių ir pastangų.
  • socialines garantijas;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „SRS servisas“, sėkmingai nuo 2008 metų rinkoje veikianti įmonė, teikia šias paslaugas:
  • maisto gamybos ir prekybos įrangos eksploatacinė priežiūra;
  • pastatų vidaus ir išorės įrengimas, remontas bei priežiūra
  • reklamos projektavimas ir gamyba.
Informacija apie UAB "SRS SERVISAS"
790 €
Vid. atlyginimas bruto
173
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintautas Karazija