Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AUMETA“
More about company »

Metalo apdirbimo staklių operatorius

600-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis - UAB „AUMETA“

Darbo pobūdis

Aktyviai ieškome patyrusių arba norinčių išmokti CNC staklių specialistų darbui su naujomis CNC frezavimo staklėmis - Haas VF3 ir VF5.

Įprastai gaminame vidutinių gabaritų ir stambesnes detales mažomis serijomis, gaminiai nuolatos kintantys (nestandartiniai), tad monotonijos nebūna.

CNC frezuotojo atsakomybė - detalių užsidėjimas, įrankių parinkimas, proceso priežiūra, kokybės patikra. CAM programų ruošimą atlieka techninis skyrius su kuriuo glaustai bendradarbiausite. Kokybės užtikrinimo klausimais padeda kokybės skyrius.

Reikalavimai

  • Technologinių brėžinių supratimas;
  • Mokėjimas naudotis gamybos bei kokybės užtikrinimo įrankiais;
  • Atsakingas ir be kompromisinis požiūris į gaminių kokybę.

Atlygio dydis priklauso nuo Jūsų dabartinių gebėjimų, tačiau svarbiausi yra šie - patirtis, gebėjimas dirbti dviejomis staklėmis vienu metu, įrankių pažinimas bei mokėjimas naudotis kokybės užtikrinimo įrankiais.

Apie lūkesčius su kiekvienu esamu ir būsimu kolega kalbame individualiai, pirmojo susitikimo metu.

Mes jums siūlome

  • Lankstus darbo grafikas (2 pamainos, rytine ir popietinė - pagal susitarimą);
  • Technologų bei kokybės skyriaus pagalbą susipažįstant su gaminiais ir jų gamybos reikalavimais;
  • Visas darbo priemones, aprangą, virtuvėlę.

Augame greitai, investuojame daug, ypatingai tikime filosofija "work smart, not hard", todėl labai vertiname aktyvumą, savimotivacija bei pasiūlymų teikimą, kaip galime dirbti efektyviau.

Prižadame karjeros galimybes. Jei turite noro asmeniškai tobulėti ir tapti gamybos, technologinio paruošimo ar kokybės kontrolės dalimi - esame labai atviri pasiūlymams ir žmogaus prie darbo vietos nepririšame.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

Nestandartinių metalo gaminių bei įrengimų gamyba, eksportui į ES šalis.
informacija apie UAB „AUMETA“
1258 €
Vid. atlyginimas bruto
61
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1145 €
25% uždirba 1145-1464 €
25% uždirba nuo 1464 €