Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“

Metalo gaminių surinkėjas (-a)

Nuo 1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo pobūdis:

Metalo gaminių surinkimas ir montavimas;
Pakavimo darbai;
Kita pagalba gamyboje;
Atsakomybė už gaminių kokybę.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis – privalumas (neturintys patirties bus apmokyti);
Geros anglų / rusų kalbos žinios;
Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
Greitas tempas ir fizinė ištvermė;
Darbštumas, sąžiningumas ir noras dirbti.

Mes jums siūlome:

6 mėn. komandiruotę-mokymus Vokietijoje, už kuriuos gausite pilną atlyginimą;
Kelionės ir apgyvedinimo išlaidų apmokėjimą;
Grįžus – 6 mėn. darbą naujoje gamykloje Šiauliuose su galimybe tęsti;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su perspektyva didėti;
Puikias darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Komandiruotėje Vokietijoje – 2718 €/mėn. neatskaičius mokesčių;
Kelionės išlaidų ir apgyvendinimo apmokėjimas Vokietijoje.
Gamykloje Šiauliuose – 1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - LEZ vokiečių kapitalo įmonė, užsiimanti automobilinių krovinių liftų gamyba, prie jaunatviškos ir veržlios komandos darbui Šiauliuose ir Vokietijoje kviečia prisijungti metalo gaminių surinkėjus (-jas).