Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MARO SERVICE EUROPE“

METALO KONSTRUKCIJŲ PARUOŠĖJAS / DAŽYTOJAS

10,50-11,50 €/val. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Metalinių konstrukcijų dažymas, naudojant dažų purškiklį ar teptuką;
  • Konstrukcijų paruošimas dažymui;
  • Ilgalaikis darbas.
  • Pastovus grafikas ir nuolatinės valandos

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus ar tokio paties darbo patirtis (privalumas, bet ne būtinybė);
  • Atsakingumas, kruopštumas, techniškumas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;

  • Laiku mokamą darbo užmokestį apie11 Eur/ val. (jau atskaičius visus mokesčius)
  • Visas socialines garantijas;
  • Apgyvendinimą;
  • Įmonės automobilį darbo reikmėms.

Atlyginimas

10,50-11,50 €/val. į rankas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis:

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas