Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Prior Group
More about company »

Metalo konstrukcijų montuotojai, suvirintojai

1900–2500 Eur
Užsienis: Olandija - Prior Group

Darbo pobūdis

Darbui laivų statyklose, naftos perdimirbimo bendrovėse Olandijoje nuolat ieškome suvirintojų, metalo konstrukcijų montuotojų.
Darbo grafikas:
8 savaitės darbo, 2 savaitės atostogų.

Reikalavimai

Būtina darbo patirtis šiose srityse;
Suvirintojams privalomi tarptautiniai sertifikatai (111, 141, 131, 135, 136, 138 suvirinimo tipai);
Anglų kalbos mokėjimas;

Privalumais laikysime:
VCA sertifikatas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
BSN numeris

Mes jums siūlome

Olandiškas kontraktas;
Suteikiame gyvenamąją vietą, kambaryje gyvenama po vieną;
Transportą į ir iš darbo vietos;
Apmokame skrydžių bilietus;
Suteikiame darbo drabužius, apsaugos priemones;
Laiku, kartą per savaitę mokamą atlyginimą;
Nuo 40 iki 55 darbo valandų per savaitę;
Valandinis įkainis nuo 12 eur/h atskaičius mokesčius, su kiekvienu kandidatu derinamas atskirai;

Atlyginimas

1900–2500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Prior Group

Prior Group

Prior Group is an international organization with its core business in Consultancy, Project management & realization and Human Capital services. We are active in the following industries: shipbuilding/ ship repair, fabrications, petro chemical, harbor activities, logistics, marine and offshore.