Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
TOTAL INDUSTRIMONTASJE AS
More about company »

Metalo konstrukcijų montuotojas/ Suvirintojas

2300–2500 Eur
Užsienis: Norvegija - TOTAL INDUSTRIMONTASJE AS

Darbo pobūdis

Metalinių konstrukcijų montavimas/ suvirinimas

Reikalavimai

Patirtis metalo konstrukcijų montavimo/ suvirinimo srityje.
Anglų kalbos žinios.
Brėžinių skaitymas.
Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
Įdarbinimą norvegiškoje įmonėje.
Apgyvendinimą ir transporto išlaidas.
Draugišką kolektyvą ir gerą darbo atmosferą.
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

2300–2500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Statybinių metalo konstrukcijų - pagrindinių/nešančių, laiptų, turėklų, porankių montavimas Norvegijos statybų aikštelėse.
www.tim-as.no
Tel.