Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Metalo konstrukcijų surinkėjas

2500–3500 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Melkra"

Darbo pobūdis

Metalo konstrukcijų gamyba, laivų, naftos platformų gamyba remontas;
Darbas komandiruotėse.

Reikalavimai

Darbuotojas privalo skaityti techninius brėžinius ir eskizus arba turėti patirties, ruošiant metalo konstrukcijas montavimui, surinkti įvairius mazgus, tvirtinti sumontuotas detales.

Reikalavimai būsimiems darbuotojams:
  • Darbštumas;
  • Tvarkingumas ir darbo kultūra;
  • Atsakingumas.

Užsienio kalba nereikalinga.

Mes jums siūlome

Darbo grafikas - 8 sav. komandiruotėje, 2-3 sav. Lietuvoje;
Darbdavys pasirūpina kelione, apgyvendinimu, darbo drabužiais.

Atlyginimas

2500–3500 Eur atskaičiavus mokesčius
CVB client

UAB "Melkra"

Įmonė dirba įvairiuose pramoniniuose objektuose Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje.