Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Metalo konstrukcijų surinkėjas

2500–3500 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Melkra"

Darbo pobūdis

Metalo konstrukcijų gamyba, laivų, naftos platformų gamyba remontas;
Darbas komandiruotėse.

Reikalavimai

Darbuotojas privalo skaityti techninius brėžinius ir eskizus arba turėti patirties, ruošiant metalo konstrukcijas montavimui, surinkti įvairius mazgus, tvirtinti sumontuotas detales.

Reikalavimai būsimiems darbuotojams:
  • Darbštumas;
  • Tvarkingumas ir darbo kultūra;
  • Atsakingumas.

Užsienio kalba nereikalinga.

Mes jums siūlome

Darbo grafikas - 8 sav. komandiruotėje, 2-3 sav. Lietuvoje;
Darbdavys pasirūpina kelione, apgyvendinimu, darbo drabužiais.

Atlyginimas

2500–3500 Eur atskaičiavus mokesčius
CVB client

UAB "Melkra"

Įmonė dirba įvairiuose pramoniniuose objektuose Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 691€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)