Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ACHATAS“

Metalo šlifuotojas (-a)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „ACHATAS“

Darbo pobūdis

Metalo gaminiu šlifavimas kampiniu šlifuokliu.

Reikalavimai

Patirtis panašios veiklos srityje.

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti ir tobulėti augančioje įmonėje;
Geras darbo sąlygas, darbą draugiškame, kvalifikuotame kolektyve;
Atlyginimas: nuo 900€ i rankas
Darbo laikas: Visa darbo diena, vienos, dviejų pamainų darbo grafikas.

Kontaktinė informacija: Kontaktinis asmuo: Šarūnas Snieška

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

AB“Achatas“ aukštų technologijų, nuolat siekianti tobulumo, metalo apdirbimo įmonė, gaminanti B2B produktus baldų pramonei.
informacija apie UAB „ACHATAS“
1759 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1374 €
25% uždirba 1374-1782 €
25% uždirba 1782-2037 €
25% uždirba nuo 2037 €