Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Iremas"
More about company »

Metalų apdirbimo technologas

Panevėžys - UAB "Iremas"

Darbo pobūdis

  • Bendrovės gaminamų nestandartinių metalo gaminių ir konstrukcijų pagal užsakovų pateikiamus brėžinius techninės dokumentacijos ruošimas (technologiniai aprašymai, surinkimo schemos, brėžiniai, technologinės kortelės, komplektavimo specifikacija ir kt.).
  • Gaminamos produkcijos technologinio proceso kontrolė ir tobulinimas.
  • Naujų technologinių sprendimų paieška ir inicijavimas, esamų technologinių sprendimų tobulinimas ir sąnaudų nustatymas.
  • Gaminių medžiagų ir komplektuojančių dalių parinkimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (mechanikos, gamybos inžinerija).
  • Gamybos procesų išmanymas.
  • Programos "AutoCad" pagrindai.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel).
  • Darbo patirtis analogiškoje ar panašioje srityje – privalumas
  • Anglų, rusų kalbų žinios;
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „IREMAS“ įkurta 1998 metais, reorganizavus AB „ACHEMA“ remonto tarnybas. Įmonės šaknys siekia giliau: iki 1998 metų dirbome kaip AB „ACHEMA“ aptarnaujantis padalinys. Per tuos metus įgijome didelę patirtį montuodami ir remontuodami vienos stambiausių chemijos pramonės įmonės įrenginius. Jau virš 17 metų savarankiškai teikiame paslaugas stambiausioms Lietuvos pramonės įmonėms: AB „ORLEN LIETUVA“, AB „ACHEMA“, UAB „VILNIAUS ENERGIJA“, AB „KLASCO“.

Šiandien UAB „IREMAS“ priklauso vienam didžiausių Respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.
Informacija apie UAB "Iremas"
1262 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
356
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edmundas Damaševičius