Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SOFTERA BALTIC“

Microsoft Dynamics CRM konsultantas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOFTERA BALTIC“

Darbo pobūdis

Microsoft Dynamics CRM pritaikymas kliento poreikiams;
Darbas su esamais klientais (konsultavimas, sprendimo palaikymas, vystymas);
Verslo poreikio analizė pas klientą;
Techninių dokumentų rengimas;
Dalyvavimas Microsoft Dynamics CRM diegimo projektuose;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo su Microsoft Dynamics CRM ar kitomis CRM sistemomis patirtis;
Verslo procesų supratimas;
Tipinių pardavimo proceso žingsnių išmanymas;
Domėjimasis klientų poreikiais, gebėjimas spręsti problemas;
Atsakingas požiūris į klientų aptarnavimą;
Anglų kalbos žinios.

PRIVALUMAI:
IT projektų patirtis;
.NET, JavaScript, Microsoft SQL Server, HTML, CSS programavimo įgūdžiai;
Darbo patirtis skirtingo pobūdžio padavimo įmonėse.

Galimybę dirbti vienoje stipriausių IT įmonių Baltijos šalyse;
Dinamišką ir įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Laisvę rinktis darbų įgyvendinimo metodus siekiant rezultato;
Liberalią atmosferą, galimybę ir priemones dirbti už biuro sienų;
Vietą stalo futbolo komandoje, tradicines kolektyvo keliones ir renginius.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimos patirties

SOFTERA – bene didžiausią patirtį ir specialistų komandą turintis Microsoft Dynamics sprendimų verslui (ERP/CRM) partneris Lietuvoje. Džiaugiamės, jog daugiau kaip 80 proc. klientų kreipiasi į Softerą dėl gerų atsiliepimų ir rekomendacijų. Gilios technologinės bei procesų žinios, mažai kintanti specialistų komanda, patikrintos sprendimų diegimo bei projektų valdymo metodikos – visa tai leidžia siūlyti integruotus verslo procesų valdymo sprendimus Lietuvos ir užsienio rinkoms.
informacija apie UAB „SOFTERA BALTIC“
3695 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2645 €
25% uždirba 2645-3319 €
25% uždirba 3319-4162 €
25% uždirba nuo 4162 €