Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SOFTERA BALTIC“

Microsoft Dynamics projektų vadovas(-ė)

1200-2200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOFTERA BALTIC“

Darbo pobūdis

Microsoft Dynamics diegimo projektų koordinavimas, apimties, biudžeto ir plano valdymas;
Projekto dokumentacijos (planas, ataskaitos ir kt.) ruošimas;
Bendravimas su klientų ir partnerių atstovais.

Reikalavimai darbuotojui

Verslo procesų išmanymas;
Projektų valdymo patirtis IT srityje (arba noras ją įgyti); Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, verslo vadybos ar IT srityje);
Analitiniai gebėjimai;
Gebėjimas dirbti dinamiškomis sąlygomis, savarankiškai spręsti problemas, priimti sprendimus;
Atsakingumas, organizuotumas, imlumas, komunikabilumas;
Orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti komandoje ;
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (tiek raštu, tiek žodžiu);
Vairuotojo pažymėjimas.
PAPILDOMI TAŠKAI UŽ:
Projektų valdymo sertifikatus (PMP, PRINCE2 ar lygiaverčiai);
Geras rusų kalbos žinias;
Microsoft Dynamics NAV / Business Central produkto išmanymą.

Galimybę dirbti vienoje stipriausių IT įmonių Baltijos šalyse;
Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje ; Galimybę iš arti pamatyti ir suprasti kaip dirba pažangiausios Lietuvos ir pasaulio įmonės;
Nuolatines tobulėjimo galimybes;
Liberalią atmosferą, galimybę ir priemones dirbti už biuro sienų;
Vietą stalo futbolo komandoje, tradicines kolektyvo keliones ir renginius.

Atlyginimas

1200-2200 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties

SOFTERA – bene didžiausią patirtį ir specialistų komandą turintis Microsoft Dynamics sprendimų verslui (ERP/CRM) partneris Lietuvoje. Džiaugiamės, jog daugiau kaip 80 proc. klientų kreipiasi į Softerą dėl gerų atsiliepimų ir rekomendacijų. Gilios technologinės bei procesų žinios, mažai kintanti specialistų komanda, patikrintos sprendimų diegimo bei projektų valdymo metodikos – visa tai leidžia siūlyti integruotus verslo procesų valdymo sprendimus Lietuvos ir užsienio rinkoms.
informacija apie UAB „SOFTERA BALTIC“
3695 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2645 €
25% uždirba 2645-3319 €
25% uždirba 3319-4162 €
25% uždirba nuo 4162 €