UAB „Hosty“

Linux Admin

Nuo 3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - UAB „Hosty“

Darbo pobūdis

Linux serverių konfigūravimas, LAMP stack'o aptarnavimas, sistemų valdymas ir automatizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingi įgūdžiai: Linux sistemų žinios, noras tobulėti,
 analitinis mąstymas, bent 2-jų metų patirtis profesionaliai administruojant Linux.

Reikalingas šių technologijų supratimas:
Ubuntu;
VMware;
bash ar python ar kt. skriptai;
iptables;
LAMP/LEMP supratimas;

Mes siūlome: darbą iš nuotolio visą laiką (full remote), galimybę dirbti iš jums patogios lokacijos ir laiko juostos ±3 val. nuo EET.
 Tobulėti skatinančias užduotis ir darbui reikalingas priemones: mobilų internetą, naują Apple nešiojamą kompiuterį.

Užduotis parenkame pagal žinių lygį ir visad stengiamės dirbti komandoje, suteikiant galimybes tobulėti, plėsti žinias ir mokytis vieniems iš kitų.

Lauksime Jūsų duomenų apie patirtį-motyvaciją / projektus / CV el. paštu: cv /at/ teamhosty.com
Teamhosty ()

Atlyginimas:
 nuo 3500,- brutto, derybų objektas.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Hosty“

UAB „Hosty“

Įmonė jau 15 metų teikianti individualizuotų hostingo sprendimų paslaugas Lietuvoje, ieško naujo/os kartu augti norinčio kolegos/ės.

Jeigu nori tobulėti dirbant su žinomiausiomis Lietuvos įmonėmis, o workation leisti Stambule ar kitam pasaulio mieste, susisiek!
informacija apie UAB „Hosty“
3400 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.