Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sender.lt“
More about company »

Mid level Frontend / Vue.js programuotojas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sender.lt“

Darbo pobūdis

Sparčiai augančio startup'o kodo vystymas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • Geros Javascript ir CSS3 žinios
  • Patirtis dirbant su Vue.js framework'u
  • Git žinios
  • Kruopštumas

Bonus taškai už:
  • OCD / perfekcionizmas

Mes jums siūlome

  • Įdomus darbas sėkmingoje ir augančioje kompanijoje
  • Nemokami pietūs, užkandžiai ir kava kasdien
  • Chill zona su stalo tenisu
  • Lanksčios darbo valandos / galimybė derinti darbą su studijomis
  • Patyrę ir draugiški kolegos

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

Sender.net was started in 2012 in Lithuania and now serves over 30.000 customers from all over the world. We tripled in size during the last couple of years and we continue to grow.

Join our team and let's create awesome software together!
informacija apie UAB „Sender.lt“
1551 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2014 m.