IMPACT BRANDS

Back-End Programuotojas (REMOTE)

1500-3500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - IMPACT BRANDS

Darbo pobūdis

Sparčiai auganti, inovatyvi JAV įkurta įmonė, kuri specializuojasi sveikatos ir grožio produktų kūrimo srityje, kviečia prisijungti naują komandos narį – Back-End programuotoją, kuris kurtų patogias, lengvai pritaikomas svetaines ir dirbtų Lietuvos IT komandoje.

MES JUMS SIŪLOME:
  • Darbas sparčiai augančioje, tarptautinėje - JAV įsikūrusioje įmonėje;
  • Draugiška, patikima komanda, puiki atmosfera;
  • Nuolat peržiūrmas ir konkurencingas atlyginimas bei premija;
  • Darbas iš namų ir "stress free" aplinka;
  • Profesinio ir asmeninio augimo galimybės (pasirinkti kursai, knygos, konferencijos);
  • Abipusio grįžtamojo ryšio kultūra. Galimybė teikti idėjas ir daryti reikšmingą įtaką - mes sparčiai augame!
  • Neribotos karjeros galimybės!
  • Mums rūpi Jūsų gerovė ir darbo - asmeninio gyvenimo balansas, todėl siūlome visą paketą privalumų darbuotojams.

Privalumų paketas:
  • 25 d.d. atostogų;
  • 2 d. per metus pasirinktai savanorystei;
  • Biudžetas įsirengti biurą namuose + kompiuterinė įranga;
  • Virtualūs renginiai ir komandos formavimo užsiėmimai;
  • Gyvi susitikimai, workations, verslo kelionės Lietuvoje bei užsienyje;
  • Metinis biudžetas sveikatos paslaugoms (ir ne tik!);
  • Nemokama įmonės prekinių ženklų produkcija;
  • Siurprizai bei dovanos iš įmonės;
  • Pasirinkti kursai, knygos, konferencijos bei mokymai Lietuvoje, bei užsienyje.

Pagrindinės funkcijos:
  • Landing Page, įvairių el. prekybos projektų kūrimas ir optimizacija;
  • Svetainių prieinamumo, valdymo ir stebėjimo konfigūracijų užtikrinimas;
  • Serverių valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • 1+ metai patirties interneto svetainių kūrime;
  • HTML/CSS/Javascript/Nginx/Git išmanymas;
  • Patirtis su adaptyvių svetainių kūrimu;
  • Patirtis su el. prekybos CMS platformomis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Puikūs laiko ir užduočių planavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, noras dalintis idėjomis ir žiniomis!
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

Privalumai
  • Žinios bei patirtis: NodeJS atvaizdavimas serverio pusėje, Ubuntu administration (nginx)

Atlyginimas

1500-3500 €/mėn. į rankas

IMPACT BRANDS specializes in development of organic-health based and beauty production. We are an innovative, fast growing, environment friendly company, providing superior service and creative marketing, always looking for new talents, who would like to be a part of our family, make a positive change on the health industry and #IMPACTBILLIONS together.