Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''DELFI''
More about company »

Mid PHP programuotojas (-a)

1200–2000 Eur
Vilnius - UAB ''DELFI''

Darbo pobūdis

DELFI formuoja naują inovacijų ir "New business development" komandą. Šiai komandai ieškomas PHP programuotojas(-a). Darbas su inovatyviais ir įdomiais projektais!
  • Esamų ir naujų projektų vystymas bei palaikymas
  • Sprendimo suradimas ir realizavimas pateiktoms programavimo užduotims
  • Projektai developinami ant PHP/Symfony3, VueJS/React
  • Kodas laikomas GIT, naudojame CI/CD
  • Dirbsi pagal Agile metodiką

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 3m. PHP programavimo patirtis
  • Atsakomybė ir noras išlaikyti aukščiausius darbo kokybės standartus
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Symfony patirtis

Privalumai:
  • VueJS/React žinios
  • Web Scraping žinios
  • Patirtis dirbant su ElasticSearch
  • Domėjimasis AI technologijomis

Mes jums siūlome

  • Įdomius projektus su galimybe realizuoti savo idėjas
  • Atvirą bendravimą tarp komandos narių
  • Komandines išvykas ir gerą atmosferą :)

Atlyginimas

1200–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

DELFI prekės ženklas – vienas žinomiausių Lietuvoje. DELFI atstovauja didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse – „Ekspress Grupp“
Informacija apie UAB ''DELFI''
1976 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Benokraitis