Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Jumana“
More about company »

Mini Ekskavatorininkas - operatorius

Kaunas - UAB „Jumana“

Darbo pobūdis

Darbas mini ekskavatoriumi Kaune ir aplink (iki 2T);
Mini ekskavatoriaus transportavimas iš/į objektus.
Lauko komunikacijų klojimas (elektra, silpnos srovės),
Darbas laisvu grafiku, gali būti papildomas darbas,
galima ne pilnu etatu ir pan.

Reikalavimai

Darbo su miniekskavatoriumi patirtis;
Ekskavatoriaus mašinisto pažymėjimas
B, C arba C1 kategorijų vairuotojo pažymėjimas,
Sąžiningumas, atsakingumas, pareigingumas
Didelis privalumas - elektromonterio, elektriko darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas;
Darbui reikalingą transportą, aprangą, įrankius bei kitas priemones;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Darbą darbuotoją vertinančioje įmonėje;
Darbą draugiškame kolektyve.

Jumana - elektros ir automatikos, silpnų srovių, vėdinimo ir kondicionavimo paslaugos.
Informacija apie UAB „Jumana“
746 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 626 €
25% uždirba 626-702 €
25% uždirba 702-912 €
25% uždirba nuo 912 €
Vadovas: Adolfas Narvydas