Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Jasevičiaus įmonė
More about company »

MINKŠTŲ BALDŲ APTRAUKĖJAS

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - A. Jasevičiaus įmonė

Darbo pobūdis

Baldų gamybos įmonė ieško minkštų baldų aptraukėjo, kur pagrindinis darbas aptraukinėti kėdes.

Reikalavimai

  • Baldų aptraukimo darbo patirtis - privalumas;
  • Mokėjimas naudotis baldų aptraukimo įrankiais;
  • Darbštumas, pareigingumas, atsakomybė;
  • Savarankiškumas, tvarkingumas, kruopštumas bei kantrybė.

Mes jums siūlome

  • Profesinį tobulėjimą, dirbant patyrusiame kolektyve;
  • Įdomų darbą su individualių baldų gamyba;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas.

Darbo laikas: I-V nuo 7.30val. iki 16.30val.
Savaitgalis laisvas
Darbo vieta Rumšiškės
Papildoma informacija

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Papildoma informacija tel 868258071

Baldų gamyba pagal individualius užsakymus.
informacija apie A. Jasevičiaus įmonė
32
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.