Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Home Group, UAB
More about company »

GAMYBOS DARBUOTOJAS (baldų gamyboje)

Klaipėda - Home Group, UAB

Darbo pobūdis

Minkštų baldų gamybos įmonė SIŪLO darbą tiek kvalifikuotiems, tiek nekvalifikuotiems darbuotojams minkštų baldų gamybos srityje:
  • Minkštų baldų aptraukimas (aptraukėjams);
  • Rėmo surinkimas (surinkėjams);
  • Baldų pakavimas (pakuotojams);
  • Porolono pjovimas ir klijavimas;
  • Audinių siuvimas-sukirpimas (siuvėjams, sukirpėjams);
  • Kiti medienos apdirbimo darbai (staliams- baldžiams, pagalbiniams darbuotojams ir kt.);

Neturinčius patirties darbuotojus apmokame.

Reikalavimai

  • darbštumas;
  • noras tobulėti;
  • noras dirbti ir užsidirbti;

Mes jums siūlome

  • nuolatinį darbą;
  • kompetentingą darbo užmokestį;
  • galimybę mokytis;
  • galimybę tobulėti ir kitas karjeros galimybes;
  • geras darbo sąlygas;
  • visas socialines garantijas;
  • transporto iš\į darbą organizavimas ir kelionės kuro kompensavimas gyvenantiems už Klaipėdos ribų;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Home Group priklauso vienai iš pirmaujančių tarptautinių baldų gamybos įmonių grupių Europoje, kuri sėkmingai plečia savo veiklą Lietuvoje. Bendrovė užsiima minkštų baldų projektavimu, gamyba ir pardavimu daugiau nei 25 šalyse. Klaipėdos įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų, kurie gamina aukštos kokybės minkštus baldus Skandinavijos šalims ir JK.

Mūsų vizija – stiprus Klaipėdos gamyklos augimas siekiant tapti pasaulinio lygio standartus atitinkančia įmone. Jei norite augti kartu su kompanija, jūsų vieta yra čia!
Informacija apie Home Group, UAB
812 €
Vid. atlyginimas bruto
518
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimanta Maslauskienė