Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ZBIGA“

Minkštų baldų surinkėjai - pakuotojai

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

Reikalingi darbuotojai minkštų baldų surinkime.

Minkštųjų baldų surinkimas ir pakavimas laikantis atitinkamų standartų.
Bandomuoju laikotarpiu darbuotojus apmokome.

Darbo vieta: Riešė, Vilniaus r.

Reikalavimai

Darbo patirtis su elektriniais įrankiais;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Darbštumas, atsakingumas, noras mokytis;
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas);
Greitas ir kokybiškas darbo tempas;
Gera fizinė sveikata.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Darbo laikas viena pamaina (nuo 7:45 iki 16:45 val., 5 d.d./sav.);
Visas socialines garantijas;
Galimybė gauti papildomus priedus prie atlyginimo;
Darbas gamybos ceche su galimybe keisti darbo poziciją.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją.
UAB „ZBIGA“

UAB „ZBIGA“

Jau daugiau nei 20 metų projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Kokybiški ir patogūs Lietuviški Magrės Baldai Jūsų Šeimai!
Prabanga Verta Jūsų.
informacija apie UAB „ZBIGA“
1560 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1305 €
25% uždirba 1305-1477 €
25% uždirba 1477-1685 €
25% uždirba nuo 1685 €