You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „F Process“

Minkštų baldų technologas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „F Process“

Darbo pobūdis

  • Darbas su ERP programomis;
  • Dalyvauti naujų gaminių įdiegimo į gamybą procese;
  • Rengti techninę dokumentaciją;
  • Rinkti ir apibendrinti gautą informaciją apie gaminamus gaminius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Minkštų baldų technologo darbo patirtis;
  • Stiprus atsakomybės jausmas, ir orientaciją į terminų laikymąsi;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB "F Process" - Minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į užsienio rinkas. Šiuo metu įmonė sparčiai plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario. Įmonė stengiasi rūpintis kiekvienu darbuotoju ir būti socialiai atsakingu darbdaviu.
informacija apie UAB „F Process“
1265 €
Vid. atlyginimas bruto
281
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 926 €
25% uždirba 926-1101 €
25% uždirba 1101-1343 €
25% uždirba nuo 1343 €