Vilniaus miesto savivaldybės administracija

MIŠKININKAS (-Ė)

1767 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Pareigų aprašymas

MIESTO TVARKYMO IR APLINKOS APSAUGOS SKYRIAUS APLINKOS APSAUGOS IR ŽELDINIŲ TVARKYMO POSKYRYJE ATSIRADO LAIVA VIETA GAMTĄ SUPRANTAČIAM ŽMOGUI!

Pagrindinės tavo atsakomybės būtų:

  • savivaldybės valdomų miško parkų ir parkų tvarkymo ir eksploatacijos administravimas;
  • Valakupių girininkijos veiklos koordinavimas;
  • Viešųjų pirkimų dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis bioinžinerijos, aplinkotyros, biologijos ar miškininkystės krypčių išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

arba:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) ir 1 metų darbo patirtis aplinkos apsaugos srityje.

Siūlome

  • Darbą vienoje didžiausių ir moderniausių viešojo sektoriaus įstaigų Vilniuje;
  • profesionalių ir draugiškų kolegų kolektyvą;
  • mentoriaus pagalbą pirmaisiais darbo mėnesiais ir naujoko adaptacijos programą;
  • lankstų darbo grafiką (pasirenkant darbo pradžios ir pabaigos laiką) bei visas sąlygas bent dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • sveikatos draudimą su galimybe pasirinkti sveikatinimo programą;
  • "Vilniečio" kortelę nemokamam viešajam transportui arba nemokamą automobilio parakavimą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje;
  • papildomai vieną laisvą apmokamą dieną per mėnesį - 12 papildomų laisvadienių per metus;
  • apmokamus kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • papildomas motyvacines priemones.

Atlyginimas

1767 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kurti šiuolaikišką miestą, įgyvendinti atsakingus projektus bei džiaugtis akivaizdžiai matomais miesto pokyčiais – tai mus skatina ir toliau siekti vis daugiau ir geriau vilniečių labui.
informacija apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija
3182 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
1031
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2461 €
25% uždirba 2461-2997 €
25% uždirba 2997-3754 €
25% uždirba nuo 3754 €